Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 31.10.2015, 00:02
daniello1987 napisał(a):Wyświetl post
To co zobaczylem dzis na C jak Wislak Wislaka oklada piesciami to dramat. Bylo to widac nawet z sektora h22. Dramat.pozniej sie wszyscy dziwia co tak malo biletow sprzedanych albo czemu tak malo osob jezdzi na wyjazdy. Po to zeby w ryj dostac? Mam nadzieje ze. SKWK sie do tego zdarzenia ustosunkuje. Co do meczu to wiadomo. Poza Glowa wszyscy jak juniorzy,szkoda ze mlodzi nie graja.Stepinski dostal szanse w Ruchu i gosc jest nie do poznania. Naprawde fajnie gra
i tutaj się mylisz kolego, najwidoczniej z poziomu H22 nie wiedziałeś że lał się Wiślak z przerzutem, którego wyczaili nasi... wiec daruj sobie, mogłeś poczekać na info a potem komentować.


Odpowiedz cytując