Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 30.10.2015, 23:40
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Dopóki Moskal jest trenerem będziemy pośmiewiskiem.
Żadnego pomysłu na rozegranie ataku pozycyjnego, stałe fragmenty gry nie istnieją. Żadnych zmian, taki Boguski może się ślizgać na cipie przez cały mecz a i tak z uśmieszkiem schodzi bo wie, że w następnym meczu ma pewny plac.
Wisła nie potrafi grać ataku pozycyjnego. Żadnych wyćwiczonych schematów rozgrywania akcji.
Odpowiedz cytując