Wasiu napisał(a):

Dopóki Moskal jest trenerem będziemy pośmiewiskiem.
Żadnego pomysłu na rozegranie ataku pozycyjnego, stałe fragmenty gry nie istnieją. Żadnych zmian, taki Boguski może się ślizgać na cipie przez cały mecz a i tak z uśmieszkiem schodzi bo wie, że w następnym meczu ma pewny plac.
|
Wisła nie potrafi grać ataku pozycyjnego. Żadnych wyćwiczonych schematów rozgrywania akcji.