|
Królestwo za napastnika.
Dopóki o naszej ofensywie decydować będą "książęta pewnego placu" Brożek i Boguski to będzie jak jest.
Jeden biega a nie umie, drugi kiedyś może umiał ale teraz nie biega, bo po co.
Z Marszalikiem,Cywką czy Kuczakiem, Józkiem czy Kaśką czy kto tam był na ławce zamiast tych dwóch też byłoby 0:0, ale byłaby przynajmniej nadzieja (niewielka przyznaje), że się ograją.
|