Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 30.10.2015, 23:26
Królestwo za napastnika.

Dopóki o naszej ofensywie decydować będą "książęta pewnego placu" Brożek i Boguski to będzie jak jest.
Jeden biega a nie umie, drugi kiedyś może umiał ale teraz nie biega, bo po co.

Z Marszalikiem,Cywką czy Kuczakiem, Józkiem czy Kaśką czy kto tam był na ławce zamiast tych dwóch też byłoby 0:0, ale byłaby przynajmniej nadzieja (niewielka przyznaje), że się ograją.
Odpowiedz cytując