Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 30.10.2015, 23:10
No to mamy passe - 2 miesiące bez ani jednej bramki na Reymonta, nawet dla rywali.

Dzisiejszy remis jednak nie boli tak jak poprzednie. Nie wiem czy to dlatego, ze nawet nie mielismy sytuacji czy to już kwestia przyzwyczajenia.
Zdarzył się słabszy mecz akurat - przeciętni piłkarze zazwyczaj tak mają, że nie są w stanie powtórzyć dwóch równych występów, a na forum już widzę lament bo mistrzostwa ucieka, hahaha

markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Uryga za Denisa to było już zwieńczeniem tego co dzisiaj oglądaliśmy. Nie wiem czemu nie dajemy szansy w takim meczu młodym. .. brak słów. Jestem za zwolnieniem Kazia. Sorry
A Uryga to wedlug Ciebie stary jest ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując