|
Problem Wisly to BRAK JAKOSCI
Kazda pilka odskakuje na 2 metry, kazde przyjecie zajmuje 5 sekund, kazde dosrodkowanie to metr lub dwa od napastnika.
Od paru lat Wisle brakuje AMBICJI. Wszystko jest takei BYLE JAKIE - JAKOS TO BEDZIE.
No nic... polepszy sie nasza sytuacja finansowa i zacznie sie lepsza pilka.
Prawde mowiac, jesli udalo by sie sprowadzic w zimie dobrego rozgrywajacego oraz napastnika - to puchary mamy gwarantowane. Niewiele potrzeba na to w nasze lidze.
ide sie napic.... za lepsze czasy !!!!
|