thechris napisał(a):

|
Co prawda w trakcie pierwszej połowy musiałem otworzyć wódeczkę bo na trzeźwo nie szło tego oglądać.
|
Szczesciarzu...
Co do meczu - remis

Klepia ladnie, to fakt. Glownym mankamentem jest Uryga, Boguski, Jankowski. Oprocz tego pierwszego, pozostalym dwom czasem cos wyjdzie. Nietety zdarza sie to dosc rzadko. Boguski mial meczowa pilke, sam na sam. 5 metrow od bramki, 10 sekund na zastanowienie sie co zrobic z pilka i co? obok bramki oczywiscie.