Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 30.10.2015, 22:34
Moskal, Kulawik - solidni, porządni piłkarze, ale trenersko upośledzeni. Moskal jest taktycznie na poziomie naje*anego Gienka, co siedzi w niedzielę na połamanej ławce w B-Klasie. "Kopaj, kopaj, klepa, lecisz, KLEPA, szybko, Panowie, klepa, ku*wa, lecisz, jebaj!".

Jedna taktyka na wszystko. I nawet niech mi tu nikt nie wyskakuje z tym, jakich mamy piłkarzy. Bo nawet, jakbyśmy mieli najgorszą pakę w lidze (a nie mamy), to i tak można by ich nauczyć 2-3 powtarzalnych schematów. Ale nie. Po co. Przecież mogą "se poklepać".

30% podań do przodu?! Żart, ku*wa.

P.S. Jak można przez cały mecz ani razu nie zamienić skrzydłowych stronami?
Odpowiedz cytując