|
Moskal, Kulawik - solidni, porządni piłkarze, ale trenersko upośledzeni. Moskal jest taktycznie na poziomie naje*anego Gienka, co siedzi w niedzielę na połamanej ławce w B-Klasie. "Kopaj, kopaj, klepa, lecisz, KLEPA, szybko, Panowie, klepa, ku*wa, lecisz, jebaj!".
Jedna taktyka na wszystko. I nawet niech mi tu nikt nie wyskakuje z tym, jakich mamy piłkarzy. Bo nawet, jakbyśmy mieli najgorszą pakę w lidze (a nie mamy), to i tak można by ich nauczyć 2-3 powtarzalnych schematów. Ale nie. Po co. Przecież mogą "se poklepać".
30% podań do przodu?! Żart, ku*wa.
P.S. Jak można przez cały mecz ani razu nie zamienić skrzydłowych stronami?
|