Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 30.10.2015, 22:23
Na szybko...

Calkowita kompromitacja po raz już enty..
Ruch słabszy niż Nieciecza...
Teraz już wszyscy wiemy dlaczego Stepinski nie gra w Wisle...bo jest ....a zalosnie prymitywny...
Nasze frajerstwo przekroczylo wszystkie granice....
Odpowiedz cytując