|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)
Offline
|
#45

30.10.2015, 22:22
|
wiesniak842 napisał(a): 
|
Nic dodac, nic ujac. Tak to wlasnie wyglada. Zamiast przy.......ic zza pola karnego, liczyc na rog, rykoszet, reke, karnego czy co tam jeszcze to 100 milionow prob krotkich podan przy 10cioosobowym murze hanysow. To sie nigdy nie uda. Albo jakis soczysty strzal albo z jakiejs kontry. Inaczej za chuja nie strzelimy tak jak z Korona i Nieciecza.
|
Amen.
Znowu to samo.
|
|