Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
12027
30.10.2015, 19:24
regan
napisał(a):
...i będzie oprawa!! I to gruba! Zobaczycie!
Dementuje, nie bedzie
beda tylko albo az, flagi na kijach...
Rozumiem ze chciales zachecic ludzi do kupna biletu, jednak tutaj chyba nie trzeba nikogo namawiac
Rafal-SWL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafal-SWL
Znajdź inne posty napisane przez Rafal-SWL