Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12027
Stary 30.10.2015, 19:24
regan napisał(a):Wyświetl post
...i będzie oprawa!! I to gruba! Zobaczycie!
Dementuje, nie bedzie beda tylko albo az, flagi na kijach...

Rozumiem ze chciales zachecic ludzi do kupna biletu, jednak tutaj chyba nie trzeba nikogo namawiac


Odpowiedz cytując