ABGwislakABG napisał(a):

Kopacz również ma kandydować na szefa partii.
Z tym tłumaczeniem różnic to jakieś kompleksy?
|
Kopacz zdeklarowała kandydowanie na szefa partii. Jej zwolennicy zasugerowali że będzie również kandydować na szefa klubu.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jacek...zefa-po/4vv87c
"Tymczasem rzecznik rządu Cezary Tomczyk powiedział w rozmowie z dziennikarzami, że Ewa Kopacz będzie startować zarówno na szefa partii, jak i parlamentarnego klubu."
Schetyna zadeklarował kandydowanie tylko na szefa partii.
Ma nadzieję że teraz wszystko jest już jasne.
Na przyszłość daj sobie spokój z tymi "kompleksami".