Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33393
Stary 30.10.2015, 17:15
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Kopacz również ma kandydować na szefa partii.

Z tym tłumaczeniem różnic to jakieś kompleksy?
Kopacz zdeklarowała kandydowanie na szefa partii. Jej zwolennicy zasugerowali że będzie również kandydować na szefa klubu.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jacek...zefa-po/4vv87c
"Tymczasem rzecznik rządu Cezary Tomczyk powiedział w rozmowie z dziennikarzami, że Ewa Kopacz będzie startować zarówno na szefa partii, jak i parlamentarnego klubu."
Schetyna zadeklarował kandydowanie tylko na szefa partii.
Ma nadzieję że teraz wszystko jest już jasne.
Na przyszłość daj sobie spokój z tymi "kompleksami".