Ale czego Ty oczekujesz w partiach rządzących, skoro ostatnia partia historyczno-ideologiczna ledwie przekroczyła próg wyborczy (o której właśnie piszesz)? Skoro dawno nastąpiła unifikacja programowa partii politycznych? Gdzie Ci się przebije ideowiec?
Poza tym na młodych się nie głosuje, tylko na starych wyjadaczy, na nazwiska. Ot demokracja telewizyjna i produkty polityczne, nic więcej.
Porównywanie zsl do po...
