Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33390
Stary 30.10.2015, 16:28
Oficjalnie zgłoszono kandydatury, ale jeszcze nie zapowiedziano kongresu. Jeśli dojdzie do wyborów od dołu to potrwa to minimum do wiosny.

Co najśmieszniejsze patrząc na kilka lokalnych struktur PO to wygląda to jeszcze gorzej niż SLD. Istny skansen dinozaurów, gdzie królują honorowi prezesi związków i cechów oraz niedobitki po "Solidarności". Żadnych ideowców, zero młodzieży, która w ciągu ostatnich 4 lata zawinęła się z legitymacjami, bo nic z tego nie mieli dla siebie. Istna prehistoria plus krztyna karierowiczów.

Odmiennie to wygląda w PSL, gdzie kadr młodzieżowych jest pełno, a królują teraz 30 i 40-latkowie w regionach, gdzie baronowie nie trzymają ich za mocno. Oczywiście niektóre regiony tj. podkarpacki za Burego rozsypały się kompletnie, ale w porównaniu do PO to zupełnie inna liga.