Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 30.10.2015, 16:28
fialo napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że dziś jadą niedojeby z Masy Krytycznej oraz jest okres przed grobbingowy, a więc należy się spodziwać przejebanych korków.
"Wiecie co z nim zrobic" Memory 5 i dzwońcie po typa.
https://www.youtube.com/watch?v=6XL3...ature=youtu.be

A poważnie to zapowiada się piękny wieczór, pogoda ok , nic tylko pojechac Ruch. Wszyscy na stadion
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując