wislak68 napisał(a):

|
Schetyna ogłosił kandydowanie na szefa PO. Ja pisałem o kandydowaniu na przewodniczącego klubu (parlamentarnego) PO. Mam nadzieje że nie muszę tłumaczyć różnicy?
|
Kopacz również ma kandydować na szefa partii.
Z tym tłumaczeniem różnic to jakieś kompleksy?