Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33389
Stary 30.10.2015, 16:08
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Schetyna ogłosił kandydowanie na szefa PO. Ja pisałem o kandydowaniu na przewodniczącego klubu (parlamentarnego) PO. Mam nadzieje że nie muszę tłumaczyć różnicy?
Kopacz również ma kandydować na szefa partii.

Z tym tłumaczeniem różnic to jakieś kompleksy?
Anty PO-PiS!!!