Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10132
Stary 30.10.2015, 15:15
Dariook napisał(a):Wyświetl post
...Więc nie wybielaj tutaj Bednarza...
Absolutnie nie staram się go tu wybielić. Uważam natomiast zwalanie całej winy za podpisanie beznadziejnego kontraktu z UFA na niego za bezpodstawne. Owszem, to on podpisał końcowe papiery, ale po prostu nie chcę mi się wierzyć, że zrobił to jednoosobowo, bez wiedzy/zgody Rady Nadzorczej i wszechmocnego Bogusława.

Do tego, tak jak zauważył raindog, pomyśl, gdzie mogłaby być dziś Wisła bez pieniędzy od UFA. Jak dla mnie był to po prostu wybór mniejszego zła.
Odpowiedz cytując