Dariook napisał(a):

|
...Więc nie wybielaj tutaj Bednarza...
|
Absolutnie nie staram się go tu wybielić. Uważam natomiast zwalanie całej winy za podpisanie beznadziejnego kontraktu z UFA na niego za bezpodstawne. Owszem, to on podpisał końcowe papiery, ale po prostu nie chcę mi się wierzyć, że zrobił to jednoosobowo, bez wiedzy/zgody Rady Nadzorczej i wszechmocnego Bogusława.
Do tego, tak jak zauważył
raindog, pomyśl, gdzie mogłaby być dziś Wisła bez pieniędzy od UFA. Jak dla mnie był to po prostu wybór mniejszego zła.