Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33381
Stary 30.10.2015, 11:57
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Wieczorem odnośnie tych wszystkich zaszłości w skonsolidowanej wersji, a z rana gospodarczy bilans zamknięcia 8 lat rządów PO. Ogólnie to bez rewelacji jak na europejskiego tygrysa.
http://www.money.pl/gospodarka/wiado...0,1940498.html
Propagandowy artykuł. Nie daj sobą emj10 manipulować .Bezrobocie wyeksportowane zostało na zmywaki Dublina,plantacje pomidorów w Holandi albo do POdmywania starych gestapowców za Odrą i Nysą.Wzrost eksportu o dwie trzecie,ale gdzie idą zyski z tego wzrostu.Skoro przedsiębiorstwa są w obcych rekach.Efekty wzrostu (jeżeli rzeczywiście miał miejsce) odczuli głównie POżeracze ośmiorniczek oraz "zachodni banxterzy"
Ostatnio edytowane przez AYALA : 30.10.2015 o godz. 12:02.