emj10 napisał(a):

Propagandowy artykuł. Nie daj sobą emj10 manipulować .Bezrobocie wyeksportowane zostało na zmywaki Dublina,plantacje pomidorów w Holandi albo do POdmywania starych gestapowców za Odrą i Nysą.Wzrost eksportu o dwie trzecie,ale gdzie idą zyski z tego wzrostu.Skoro przedsiębiorstwa są w obcych rekach.Efekty wzrostu (jeżeli rzeczywiście miał miejsce) odczuli głównie POżeracze ośmiorniczek oraz "zachodni banxterzy"