Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10130
Stary 30.10.2015, 01:32
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie to. Byliśmy pod ścianą, oni to wykorzystali, Bednarz raczej nie podpisał tego bez jasnej akceptacji "góry" więc ciężko go o to winić.
Tak właśnie się dzieje jak na kierowniczych stanowiskach zasiada banda frajerów. Nie od dzisiaj wiadomo że Cupiał jest tylko od drastycznych kroków, jak trzeba kogoś wy.......ić to się chłop uruchamia. Sytuacja ma się inaczej gdy trzeba podjąć wiążące decyzję, wtedy chłop głupieje i słucha szeptaczy, kieruje się ich "dobrymi"wskazówkami...nie wiem, może wszystko dzieje się przy obalaniu whiskacza.

Więc nie wybielaj tutaj Bednarza, zwykłej ....y - nazywając gówno po imieniu. To on przywlókł te całe ufa do Wisły i to on przyklepał jakąś pojebaną dla Wisły umowę. Tutaj nie ma co wnikać w szczegóły, bo efekty a raczej ich brak każdy widzi, sponsora jak nie było tak nie ma. Jeśli mieli jakiś pomysł na dofinansowanie Wisły to by go realizowali a jeśli Bednarz to podpisał więc pewnie wszystko musiało się okazac stekiem bzdur.

A z resztą, trzeba sobie uświadomić jedno. Czy ten sponsor jest, czy sponsora nie ma to po prostu jeden wielki huj. To tak zwana kropla w morzu potrzeb i 2-3mln nic w naszej sytuacji nie zmienią.
Zresztą kto tyle da? Jeśli szlagierowe spotkanie ogląda 133tys w 40mln kraju?
Więcej widzów uświadczysz stawiając bilborda na Rondzie Grunwaldzkim...
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując