Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 29.10.2015, 23:18
Mysciak napisał(a):Wyświetl post
Skąd wzięliście ten pomysł, żeby Uryga grał Śo. Przecież gość nigdy tam nie grał z tego co kojarzę. Po co niepotrzebnie kombinować skoro mamy gotowych do gry 4 dobrych, sprawdzonych obrońców tj. Burliga, Sadlok, Głowacki, Jović
Moskal tak ustawiał drużynę na treningach. Dziennikarze to podłapali i pytali o to Urygę w ostatnim wywiadzie dla DP.

Uryga na ŚO zagrał sporo spotkań, jednak dla mnie nie nadaje się ani na ŚO.... ani DP na poziomie powiedzmy 'ekstraklasowym'.
Odpowiedz cytując