ABGwislakABG napisał(a):

Możesz mi wierzyć że to nie jest nawet przymiarka do pierwszej próby. Póki co panowie z PSL są bardzo delikatnie przywracani do pionu. PSL ma dwie opcje: albo pokornie podwinie ogonek i będzie głosował zgodnie z instrukcjami przesyłanymi przez prezesa, albo w ciągu roku na bazie PSL powstanie jakiś PSL Piast który przejmie ich cały elektorat.