Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.10.2015, 23:12
Skąd wzięliście ten pomysł, żeby Uryga grał Śo. Przecież gość nigdy tam nie grał z tego co kojarzę. Po co niepotrzebnie kombinować skoro mamy gotowych do gry 4 dobrych, sprawdzonych obrońców tj. Burliga, Sadlok, Głowacki, Jović
Odpowiedz cytując