Temat
:
[XIV Kolejka] WISŁA Kraków - Ruch Chorzów, 30 października, godz. 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
2
29.10.2015, 23:12
Skąd wzięliście ten pomysł, żeby Uryga grał Śo. Przecież gość nigdy tam nie grał z tego co kojarzę. Po co niepotrzebnie kombinować skoro mamy gotowych do gry 4 dobrych, sprawdzonych obrońców tj. Burliga, Sadlok, Głowacki, Jović
Mysciak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mysciak
Znajdź inne posty napisane przez Mysciak