Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12019
Stary 29.10.2015, 22:48
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Albo Puchar Ekstraklasy na C przy -20 C z żoną, która jeszcze wtedy nie była żoną i udawała, że ją piłka nożna interesuje... to było coś.
Klimat to był na meczu z Polonia Bytom w 2 lidze i pioruny w starych oczodołąch w dawnym B albo mecz z Gks-em Tychy i mega deszcz.

Dzisiaj i tak nawet tych biletów poszło trzeba przyznać
Odpowiedz cytując