Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12017
Stary 29.10.2015, 21:09
R33 napisał(a):Wyświetl post
Jednak mimo wszystko klimat był, a już wakacyjne mecze w lecie o ok. 20 pod gołym niebem z gwiazdami... to było coś.
Albo Puchar Ekstraklasy na C przy -20 C z żoną, która jeszcze wtedy nie była żoną i udawała, że ją piłka nożna interesuje... to było coś.
rrr
Odpowiedz cytując