|
Ruch cofnie się i będzie liczył na kontry pewnie jak większość drużyn na R22. Znowu Nasi obrońcy będą rozgrywać piłkę w okolicach połowy boiska jeśli nie dalej jak ma to miejsce czasami.
Brak Guzmicsa będzie bardzo widoczny - Głowa zagrywa raczej tylko długie górne piłki. Węgier spokojnie po ziemie coś wyprowadzi. Jeśli wstawimy tam Urygę to rozegranie i szybkie przegranie przez obronę leży.
Dwa to kontry, Uryga demonem szybkości nie jest (dobra, Głowacki też nie, ale On nadrabia ustawieniem - doświadczeniem). Dodatkowo Uryga często niepotrzebnie robi faule. Zieńczuk pewnie chętnie by coś z wolnego postrzelał.
Ponoć Sadloka szykujemy na stopera, idealna okazja, żeby pograł.
|