Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 29.10.2015, 18:20
Cytat:
A ja myślę że dobry. Gość jest okropnie drewniany i nie umie podać dalej niz do najbliższego. Moim zdaniem środkowy obrońca może taki być, byle by miał dobry odbiór, a to Alan ma.
jestem sceptycznie nastawiony do eksperymentów na stoperze odkąd Smuda wystawił w Warszawie półtora roku temu na tej pozycji parę Czekaj-Nalepa i skończyło się manitą
Odpowiedz cytując