inspektor erektor napisał(a):

Alan na środku obrony to złyyyy pomysł....
będzie skromne zwycięstwo 2:0 po bramkach Donalda i Pawła
|
A ja myślę że dobry. Gość jest okropnie drewniany i nie umie podać dalej niz do najbliższego. Moim zdaniem środkowy obrońca może taki być, byle by miał dobry odbiór, a to Alan ma.