|
Jak Uryga zagra na środku obrony to obawiam się najgorszego. W każdym razie bardzo ważny mecz dla Pana Kazimierza, wygrana wybije Wisłę jeszcze bardziej w górę i zapewni spokój trenerowi, przegrana spowoduje, że wszystko wróci do normy i każdy będzie się zastanawiał czy Wisła to nie za wysokie progi dla niego.
|