Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1355
Stary 29.10.2015, 14:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
sorry, ale dzisiaj tam nie ma nigdzie pasów, a gostek powinien mieć za plecami budę nad ruchomymi schodami

Gdyby było tak jak piszesz oznaczałoby to, że mamy na Rondzie ruch lewostronny.
Moim zdaniem to widok na wyjazd z Ronda w kierunku Beliny- Prażmowskiego
To jest rzut z rogu ulic Lubomirskiego/Borowickiej.
Na tym rogu znajduje się monopol "Grzes" 24 h

Po prawej od latarni znajduje się budynek PKP.
Na lewo od "nowego szkieletora" znajduje się basen...
Samochod w lewym dolnym rogu minal adres Lubomirskiego 51 i wyjezdza z drogi która jest pod kamienicami na droge glowna...

Na szybko :
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/l..._LzAg7wC63mYGZ
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 29.10.2015 o godz. 14:35.
Odpowiedz cytując