FraMat napisał(a):

sorry, ale dzisiaj tam nie ma nigdzie pasów, a gostek powinien mieć za plecami budę nad ruchomymi schodami

Gdyby było tak jak piszesz oznaczałoby to, że mamy na Rondzie ruch lewostronny.
Moim zdaniem to widok na wyjazd z Ronda w kierunku Beliny- Prażmowskiego
|
To jest rzut z rogu ulic Lubomirskiego/Borowickiej.
Na tym rogu znajduje się monopol "Grzes" 24 h
Po prawej od latarni znajduje się budynek PKP.
Na lewo od "nowego szkieletora" znajduje się basen...
Samochod w lewym dolnym rogu minal adres Lubomirskiego 51 i wyjezdza z drogi która jest pod kamienicami na droge glowna...
Na szybko :
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/l..._LzAg7wC63mYGZ