ktos pisal ze umowe negocjowal łysy z jakims Stryczkiem i Cupialowi powiedzieli ze zarobi na tym miliony wiec jekies gory to mity
ciekawe tez jak z tym:
Prezes Gaszynski w styczniu
Cytat:
|
Dużym grzechem zaniechania byłoby, gdybym nie prowadził rozmów z różnymi firmami, wykorzystując swoje 20-letnie kontakty poza sportem. Pracowałem w korporacjach, więc network nie jest mały, ale proces decyzyjny w takich firmach jest dłuższy i bardziej skomplikowany. Wiele decyzji w korporacjach podejmowanych jest poza granicami Polski. Również UFA Sports jest zaangażowana w poszukiwaniu sponsora dla Wisły. To jest kilkutorowe działanie. Taki sponsor na pewno pojawi się w 2015 roku, ale czy pojawi się przed pierwszym meczem w Gdańsku? Nie chcę składać deklaracji bez pokrycia.
|
zostaly dwa miesiace
ktos wie jak te rozmowy wygladaja? Prezesi biora ta Ufe na spotkania ze soba? Moze sa tu ludzi z firm co rozmawialy z Klubem? ja slyszalem ze czesc sponsorow nie chce negocjowac z "Niemcami"