Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 29.10.2015, 12:30
Ruch nie gra rewelacyjnie ,ale można powiedzieć że jest solidną drużyną.
Trzeba zagrać swoje i cierpliwie wypunktować rywala.
Nie wiem kto zagra w środku obrony ,ale moim zdaniem powinien to być Sadlok.
Oczywiście jeśli zagra Uryga , też będzie dobrze a Głowa powinien pokierować jego poczynaniami na tej pozycji.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując