|
Ruch nie gra rewelacyjnie ,ale można powiedzieć że jest solidną drużyną.
Trzeba zagrać swoje i cierpliwie wypunktować rywala.
Nie wiem kto zagra w środku obrony ,ale moim zdaniem powinien to być Sadlok.
Oczywiście jeśli zagra Uryga , też będzie dobrze a Głowa powinien pokierować jego poczynaniami na tej pozycji.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|