Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12011
Stary 29.10.2015, 10:24
ABGowiec napisał(a):Wyświetl post
Ciągłe odgrzewanie kotleta, a moze teraz bedzie 15 a moze 16? a pogoda a tamto, wole te 10 koła ludzi dla ktorych ten klub jest czyms innym niz lans i zdjecia na fejsie niz 30 tysi pajacow ktorzy nawet nie znaja przyspiewek i trzymaja szalik do gory nogami na Hymnie.
Ty możesz woleć 10 tyś, ale księgowa woli 15-16.
Odpowiedz cytując