Mysciak napisał(a):

|
Orientuje się ktoś w temacie, bo kolega dostał voucher na mecz z Ruchem i pytanie czy potrzebuje karty kibica, żeby wejść na mecz czy nie ?
|
Nie realizowałem, vouchera, ale chyba ze względów prawnych tak, najlepiej jednak jak zadzwoń do klubu.