Temat
:
[XIV Kolejka] WISŁA Kraków - Ruch Chorzów, 30 października, godz. 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
11
28.10.2015, 22:57
Orientuje się ktoś w temacie, bo kolega dostał voucher na mecz z Ruchem i pytanie czy potrzebuje karty kibica, żeby wejść na mecz czy nie ?
Mysciak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mysciak
Znajdź inne posty napisane przez Mysciak