South napisał(a):

|
kto nie zagra z Ruchu ? Bo nie widzę takiej informacji.
|
Za kartki nikt nie pauzuje.
W spotkaniu z Lechem kontuzji nabawił się Urbańczyk, wykluczony na dłuższy okres z gry. Zerwane więzadła.
W akapicie chodziło o to, że po meczu ze Śląskiem nikt z dostępnych zawodników nie zgłaszał urazów, więc są do dyspozycji trenera.
Wybaczcie zamieszanie
