Temat
:
[XIV Kolejka] WISŁA Kraków - Ruch Chorzów, 30 października, godz. 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
6
28.10.2015, 20:40
St Yabol
napisał(a):
Przeczytaj sobie jeszcze raz głośno i wyraźnie punkt pt. Z OBOZU RYWALI akapit nr 3, A potem idź do kąta i przemysł swoje postępowanie.
Poniżej jest napisane, że nie zagra Urbańczyk. Kwadrans w kącie chyba Ci wystarczy
piotek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotek
Znajdź inne posty napisane przez piotek