Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33347
Stary 28.10.2015, 16:35
W po zależy ile szabelek Grzesia będzie wiernych. Jeśli zdobędzie władzę w po, niekoniecznie pis będzie musiał ich kupować. Po tych 7 latach jedyna ich szansa na zaistnienie są zmiany/nowa konstytucja. Znamienne bylo pogratulowanie sztabu Szydlo za przygotowanie. Nie bylo go w Warszawie, tylko byl w Kielcach. Obraz usmiechnietego Grzesia, bez stypy tez mowi tyle slow, co pewne slodycze. Jak myslisz, jak wytlumaczy tyle lat w cieniu TW kierownika a.k.a. TW Oskar? Poza tym maja doswiadczenie w kopaniu dolka i zbijaniu wlasnej trumny, czy kompromitacji.

Odnosnie zslu to prawda lezy posrodku. Prawda jest, ze PiS plankton zslu moze wciągnąć, bo pozbawieni sa liderow - bury, pawlak, zych, piechocinski. Natomiast kurviska trzymaja sie razem - nie ma (wielkich) rozstan, elektorat maja sztywny, krusowski. Sprawa arbuzow bardzo ciekawa. Nie mniej jednak stawialbym bardziej na szable Grzesia. Maja co nadrabiac. To jest budowa od 0, musza tym razem porzadne fundamenty wylac, ze tak dalej skorzystam z mych branzowych metafor.

Zgodze sie za to z wolominiakiem - system kanclerski lub prezydencki. Likwidacja senatu, redukcja liczby poslow o 100. Ale to science fiction. Za piekne, by stalo sie prawda.
Anty PO-PiS!!!