Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17690
Stary 28.10.2015, 10:20
@up

Co do stopera to się nie zgadzam. Obecnie mamy 5 na prawdę klasowych ( jak na ekstraklasę) obrońców tj.Sadlok, Guzmic, Głowacki, Burliga i Jovic. W dodatku 3 pierwszych może grać na stoperze. O wiele bardziej palącą potrzebą jest ktoś do przodu, głównie napastnik ( nawet fifa w trybie menadżerskim Wisłą tak mówiła ) i raczej skrzydłowy, bo tutaj nawet kombinujemy z Burligą. I warto by zejść z liczby bramkarzy, bo 3 i to pewnie nie mało zarabiających bramkarzy to zdecydowanie za dużo, kiedy mamy 1 napastnika i około 3 skrzydłowych.
Odpowiedz cytując