Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17686
Stary 27.10.2015, 22:55
krasny napisał(a):Wyświetl post
Porownanie Lewandowskiego do Nalepy jest troche nie na miejscu. Chocby dlatego ze Lewandowski byl krolew strzelcow Ektraklasy a Nalepa nie lapal sie czesto do meczowej 18-tki.
Co nie zmienia oczywiscie faktu ze poziom obu lig, PL i HU, jest buraczany.
Kolejnym mądrym porównaniem jest to, że jeden jest napastnikiem a drugi stoperem. To tak jak porównanie Ferrari do JohnDeer'a. Oba Mają po 300 koni, a osiągi zupełnie inne.
Odpowiedz cytując