|
^^ Ciekawe na jakiej podstawie twierdzisz, że Nalepa jest taki cienki.
Lewandowski jak pojechał do Niemiec to na początku grzał ławę. Tylko w przeciwieństwie do większości naszych co tam pojadą nie odpuścił, cały czas pracował nad sobą i teraz jest gdzie jest.
|