|
Mi się wydaje że to kolejny etap zabawy JK z mediami. Puści newsa, że Gliński premierem, media i eksperci nabzdyczeni a potem…normalnie Szydło miała być i będzie. I znowu taka normalniejsza twarz PiS wyjdzie...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|