Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12002
Stary 27.10.2015, 19:49
R33 napisał(a):Wyświetl post

Co nie znaczy, że u nas frekwencja jest dobra. Jest bardzo słaba.
Słaba bo?bo stadion ma 33k?-.- Jest adekwatna do poziomu ligi i wyników zespołu.

Teraz jest przyzwoita.Z 11 koła na mecz. Z 15 to byłaby dobra,a 20 bdb.

Przyznać trzeba,że biorąc pod uwagę fajną grę to kilka tysięcy więcej powinno chodzić obecnie.

Niech piłkarze zaczną wykorzystywać sytuacje to skończą jesień na pudle i będzie przychodzić na wiosnę 15 tysiaków.

Wisła Kraków ma jakieś piętnaście tysięcy KIBICÓW,którzy w miarę regularnie chodzą na mecze,albo chodzą kiedy akurat mogą(prawdę o sile pokazały dwie tegoroczne wiślackie akcje...jedna się udałą na szczęście).
Reszta chodzących na stadion to sympatycy, a następnie po prostu fani futbolu i postronni.

Maglowane na forum już było nie raz,że tylko wyniki ściągną sympatyków i januszy.
Ostatnio edytowane przez Babba : 27.10.2015 o godz. 20:05.
Odpowiedz cytując