Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17682
Stary 27.10.2015, 19:19
Viper napisał(a):Wyświetl post
Warto przypomnieć że z Wegier przyjechał do Polski Nikolić
Do Niemiec z Polski pojechał Lewandowski i taka jest pewnie dysproporcja Polska - Węgry. Jeśli cienki jak dupa węża Nalepa z marszu jest tam podstawowym zawodnikiem, to tylko pokazuje jak mocna jest tamta liga.
Nie zmienia to faktu że można tam odłowić diamencik, podobnie jak w niższych ligach w Polsce. Trzeba tylko trochę chęci i systematyczności w poszukiwaniach.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 27.10.2015 o godz. 19:22.
Odpowiedz cytując