nie wiedziałem gdzie dokładnie umieścić ten wątek, bo dział "ekstraklasa 2015/2016" chyba został usunięty. nie jest to co prawda wojna na lini Wisła-PZPN, ale pokazujące jak i w obecnym sezonie zawodnicy Legii są traktowani pobłaźliwie
https://www.youtube.com/watch?v=NUkn0gKlQYc
jak myślicie ile Kucharczyk wyłapał meczów kary za odepchnięcie przeciwnika na sędziego co spowodowało rozciętą wargę Frankowskiego i polała się krew?
już wam mówię - 0