wiesniak842 napisał(a):

|
Dobra. kerim1906 wisisz mi 0,7 Finlandii; wislak68 wisze Ci flache lychy single malt. Szczegoly na pw sie uzgodni.
|
"
Ja sie moge zalozyc o trzy butelki malta nawet, ze Korwin bedzie mial powyzej 5 procent. Odbior osobisty. Zgoda?"
Tak dokładnie to trzy butelki malta. Odezwij się na priv.