Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33305
Stary 27.10.2015, 13:09
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Dobra. kerim1906 wisisz mi 0,7 Finlandii; wislak68 wisze Ci flache lychy single malt. Szczegoly na pw sie uzgodni.
"Ja sie moge zalozyc o trzy butelki malta nawet, ze Korwin bedzie mial powyzej 5 procent. Odbior osobisty. Zgoda?"
Tak dokładnie to trzy butelki malta. Odezwij się na priv.