Polacy mają "Pokłosie", oscarową "Idę", "Ziarno prawdy". Chętnie urządzają w publicznej projekcję serialu "Unseren pizzden, unseren skurvielen".
Nie dość, że staliśmy się winni 2WŚ i Holocaustu, to jeszcze zbudowaliśmy obozy koncentracyjne.
Natomiast Niemiaszki pięknie się wybielają. Żydów ratowali, gdzie AK ich zabijała. Prawie się wybielili, został do wybielenia/spajacowania Hitler przejmujący rolę Borata. No to proszę:
http://natemat.pl/159313,komedia-z-h...h-to-popnazizm