Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33304
Stary 27.10.2015, 11:38
Polacy mają "Pokłosie", oscarową "Idę", "Ziarno prawdy". Chętnie urządzają w publicznej projekcję serialu "Unseren pizzden, unseren skurvielen".

Nie dość, że staliśmy się winni 2WŚ i Holocaustu, to jeszcze zbudowaliśmy obozy koncentracyjne.

Natomiast Niemiaszki pięknie się wybielają. Żydów ratowali, gdzie AK ich zabijała. Prawie się wybielili, został do wybielenia/spajacowania Hitler przejmujący rolę Borata. No to proszę:



http://natemat.pl/159313,komedia-z-h...h-to-popnazizm
Anty PO-PiS!!!