|
Ja i tak nie mogę zrozumieć, czemu nie możemy tych naszych młokosów wypożyczyć do 1 lub nawet 2 ligi, żeby coś grali, bo w tym wieku jest to najważniejsze. Moim zdaniem, na takim wypozyczeniu wygrywają wszystkie strony, bo Wisła dostaję szansę na to, że zawodnik odpali na wypożyczeniu, zawodnik w końcu dostaje minuty, a klub z 1 czy 2 nawet ligi dostaję całkiem niezłe ( jak na ich warunki gracza). A u nas i tak nie zagrają i tak, nieważne czy będzie kilka kartek czy kontuzji to i tak skład zostanie załatany Crivellaro, Cywką czy Urygą itp.
Najlepszym przykładem na to jest Michał Nalepa, który odszedł z Wisły i zaczął grać w Ferencvarosie. A liga węgierska to jakieś ogromne ogórki nie są imo.
Ostatnio edytowane przez Mysciak : 27.10.2015 o godz. 11:05.
|