Jaroo1 "Przy tym aparacie urzędniczym i ich rodzinach (którzy głosują na PO/PSL) + praniu mózgów przez media + propagandzie lewackich pajaców, nie udało im się nawet zjeść połowy tego tortu."
Miałem koledze
sandomingo odpowiedzieć ale byłeś szybszy pod czym się podpisuję
Może dodam że posiłkowanie się tym że "stare" po to obecnie urbanoplatfusiarnia plus swetru to bzdura którą lansuje taki wołominiak emj10 czy palade.Gdyby swetru nie startował ci ludzie by poszli gdzie indziej albo w ogóle zrezygnowali z wyborów.Jak to taka prosta układanka mogli pójść w koalicji.Poza tym swetru miał potężną pompę mainsttreamu.Liczyli na dużo więcej, a tu zonk.Teraz trzeba popiskiwać , płakać i szukać winnych.
emailowiec
Daj namiary na priv, wygrałeś zakład który z dużą przyjemnością zrealizuję
