Jaroo1 napisał(a):

Stonoga: miał ujawnić przed wyborami jakieś nagranie ze śp Lepperem, miał jakieś afery ujawnić, które zmiotą PO czy tam PO-PiS. W dniu wyborów pojawiło się u niego info, że ma około 5% i zachęca do pójścia do urn. W ogóle jakiś czas temu mówił, że to on będzie rządził w Polsce. Dudzie podobno załatwił pół miliona głosów a sam teraz zdobywa 80 tys. Nagrywa filmik gdzie wyzywa już całą Polskę, Polaków, wszystko pod obrazkiem z JPII.
Czub z niego jest pierwszej klasy. Teraz już tak dowalił do pieca, że należy mu się solidny w........ Nie wiem skąd u niego te nerwy. Chyba mu Tymochowicz nawciskał, że będzie pięknie a tu ....a. Najbardziej żal ludzi, którzy w niego uwierzyli i z nim działali w tej kampanii. Nieźle się wstydu najedli za debila.
|
Z nadmiaru alkoholu. Bo pić to trza umić.
A że po mordzie powinien dostać za to nagranie, to pełna zgoda.