|
Oglądając naszą skopaną ligę ostatnio w podpiździu pokazuje się fajnie niejaki Szczepaniak - niby ma te 24 lata już, ale coś klepką pogra, przejdzie dryblingiem jakiegoś słabszego obrońcę, głową nie gra źle... jako taki rezerwowy by się nadał, kontrakt chyba mu się kończy w czerwcu (wypożyczony z Miedzi Legnica). Drogi zapewne nie będzie a Polak no i napastnik, a tych u nas ostatnio tylko mniej (Brożek to już nie napastnik, max fałszywa 9).
|